W poniedziałek 4 kwietnia w Parafii Świętego Izydora w Jankowicach miała miejsce uroczystość przyjęcia sakramentu bierzmowania. Przyjęła go w tym dniu młodzież z parafii jankowickiej i naszej . Do bierzmowania przystąpiło 33 uczniów klasy II i III Gimnazjum z naszej Parafii. Sakramentu tego udzielił Ksiądz Biskup Marek Szkudło.

Sakrament bierzmowania przyjęli:

Konrad Czardybon, Łukasz Fabian, Laura Gleń, Karolina Góralczyk, Weronika Grzechnik, Dawid Janosz, Izabela Janosz, Mateusz Janosz, Kacper Kingsford, Katarzyna Koczy, Paulina Kolarz, Mateusz Kozik, Paweł Krasoń, Dawid Kumor, Franciszek Kumor, Bartosz Leki, Dominik Makowski, Marek Mazur, Szymon Murak, Paulina Olejarczyk, Karolina Poterałowicz, Klaudia Pyrtek, Katarzyna Rekowska, Kamil Rydz, Kamil Sojka, Natalia Sornowska, Klaudia Szwed, Julia Szyja, Natalia  Węglarz, Wiktoria Wiera, Dawid Wybrańczyk, Kacper Wybrańczyk, Weronika Wybrańczyk.

Poniżej zdjęcia autorstwa Pani Danuty Skrzypek.