W poniedziałek 25 lipca pożegnaliśmy naszych Gości z Brazylii. Uczestniczyliśmy we Mszy Świętej w języku portugalskim z żywiołową oprawą muzyczną. Po Mszy mieszkańcy wykonali ostatnie zdjęcia z Brazylijczykami.  Po zapakowaniu bagaży Studzieniczanie płacząco - śpiewająco pożegnali Pielgrzymów, którym też łzy napływały do oczu. Autokar z Gośćmi odjechał, odwiedzając po drodze Wadowice. Stamtąd Pielgrzymi udali się do "Krakowa", którym okazała się miejscowość Gorzków niedaleko Kazimierzy Wielkiej w województwie świętokrzyskim. Tam też spędzą czas rozpoczynających się we wtorek 26 lipca centralnych obchodów Światowych Dni Młodzieży.

W tej "wycieczce turystyczno - krajoznawczej" naszym Gościom towarzyszyli: Ks. Proboszcz i Pomocnicy Aniołów Stróżów.