W niedzielę 2 czerwca odbył się Festyn Sołecko - Parafialny w Studzienicach. Rozpoczęliśmy go nabożeństwem eucharystycznym i procesją wokół Kościoła, a później trwała wspaniała zabawa, niezmącona nawet krótkimi opadami deszczu, przy Remizie naszej OSP.

Można było skosztować swojskich wypieków, napić się kawy czy herbaty, ochłodzić się lodami, jak również posilić się grochówką prosto z kotła, smacznościami z grilla, a także hamburgerami, hot - dogami oraz frytkami. Apetyty uczestnikom Festynu dopisywały i to bardzo, oj bardzo...

Dzieci brały udział w zawodach sportowych, małżonkowie i narzeczeni wypełniali testy, wystąpiły Schole Młodzieżowe z Chełmu Śląskiego i Studzienic. Wielkim zainteresowaniem uczestników Festynu cieszyła się loteria fantowa, w której emocje sięgnęły zenitu w momencie losowania nagród głównych...

Gościem specjalnym Festynu był Mirek Szołtysek z zespołem Wesołe Trio, a właściwie Duo /haha/ który wprawił w pogodny i zabawowy nastrój licznie przybyłych Parafian i Gości.

Zakończyliśmy Festyn odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego i krótką modlitwą...

Dziękujemy tym, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia: Sponsorom, Strażakom OSP, dorosłym i młodzieży "pracującym" w czasie całego Festynu, występującym na scenie, bawiącym się pod sceną i wszystkim obecnym Parafianom i Gościom.

 

                Do zobaczenia za rok...

 

Ponizej prezentujemy bardzo bogatą galerię zdjęć z Festynu, którą przygotowała niezmordowana nasza Pani Fotograf Agnieszka Szafron, której również serdecznie dziękujemy.

menu