GRUPY MINISTRANCKIE

                                                                                                             GRUPA I:                                                                 GRUPA II:

                                                                                                            1. PUDEŁKO MICHAŁ                                           1. SORNOWSKI KAMIL

                                                                                                            2. Pudełko Paweł                                                   2. Sornowski Paweł

                                                                                                            3. Dziuban Antoni                                                 3. Pyrtek Piotr

                                                                                                            4. Trojan Bartosz                                                   4. Pochłopień Konrad

                                                                                                            5. Trojan Mateusz                                                  5. Sornowski Michał

                                                                                                            6. Pławecki Maciej                                                 6. Pyrtek Kacper

                                                                                                            7. Pośpiech Dawid                                                  

                                                                                                                                                                                                                      

 

                                                                                                                                                         GRUPA III:

                                                                                                                                                         1. SIMKA JAKUB

                                                                                                                                                         2. Makówka Maksymilian

                                                                                                                                                         3. Makówka Jarosław

                                                                                                                                                         4. Bojdoł Patryk

                                                                                                                                                         5. Grzechnik Marcin

                                                                                                                                                         6. Kamiński Karol

                                                                                                                                                         7. Janosz Franciszek 

             

               GRUPY TYGODNIOWE:

               Grupa 1: Trojan Mateusz, Trojan Bartosz.

               Grupa 2: Janosz Franciszek, Grzechnik Marcin.

               Grupa 3: Pyrtek Piotr, Kamiński Karol, Pławecki Maciej.

               Grupa 4: Pyrtek Kacper, Makówka Maksymilian, Pośpiech Dawid.

               Grupa 5: Pochłopień Konrad, Dziuban Antoni.

                                                                                                                                                                                                            

PLAN SŁUŻBY MINISTRANTÓW

 

               Poniedziałek 7.00  – Grupa 1.

               Wtorek 18.00          – Grupa 2.

               Środa 7.00                – Grupa 3.

               Czwartek 17.30       – Grupa 4.

               Piątek 7.00                – Grupa 5.

 

Sobota 21.11.2020r.

15.30 - Bojdoł Patryk.

16.30 – Grupa II.

 

Niedziela 22.11.2020r.

  8.00 – Grupa II.

10.30 – Grupa III.

14.30 – Grupa I.

 

Sobota 28.11.2020r.

 15.30 - 

16.30 – Grupa III.

 

Niedziela 29.11.2020r.

  8.00 – Grupa I.

10.30 – Grupa II.

14.30 – Grupa III.

menu