W niedzielę 26 czerwca obchodziliśmy Odpust Parafialny ku czci Świętego Jana Chrzciciela. Sumie odpustowej przewodniczył Saletyn Ksiądz Paweł Bryś, a koncelebrowali wraz z nim: Saletyn - Ksiądz Władysław Pasiut, Ksiądz Tomasz Jaklewicz - Redaktor Gościa Niedzielnego, który wygłosił też Słowo Boże oraz Ksiądz Proboszcz Mirosław Friedrich. Uroczystość uświetniła Orkiestra Dęta, ale niestety pogoda nie pozwoliła po Mszy Świętej udać się w Procesji dookoła Kościoła. Udało się to dopiero w czasie Nieszporów odprawianych przez Księdza Damiana Gajdzika i naszego Księdza Proboszcza.

Wszystkim Parafianom i Gościom za bardzo liczny udział w Uroczystościach Odpustowych składamy serdeczne Bóg zapłać!

Poniżej prezentujemy filmy autosrstwa Natalii Modrzewskiej, a w Galeri zdjącia Pani Agnieszki Szafron.