W niedzielę 4 czerwca odbył się V Festyn Sołecko - Parafialny. Festyn rozpoczął się od rozdania dzieciom nagród za uczestnictwo w nabożeństwach majowych. Następnie miał miejsce koncert Kapeli Góralskiej "Jontki" z Żywca. Wielkim zainteresowaniem uczestników Festynu cieszyła się loteria fantowa. Dla dzieci przygotowano sporo atrakcji, między innymi zawody sportowe, były też przejażdżki samochodem OSP Studzienice. Dzieci mogły też poskakać na trampolinie czy pozjeżdżać na dmuchańcu. Czynne były "stoiska gastronomiczne", gdzie można było skosztować swojskich wypieków, napić się kawy czy herbaty, skosztować lodów, jak również posilić się grochówką prosto z kotła czy specjałami z grilla. Następnym punktem programu było rozdanie nagród uczestnikom zawodów sportowych, po czym miał miejsce koncert Mirosława Jędrowskiego wraz z Zespołem. Wreszcie nadszedł oczekiwany moment - losowanie nagrody głównej w loterii fantowej, czyli telewizora. Zakończeniem wspaniałego dnia był koncert Orkiestry Dętej "Jablunkovanka" z Jabłonkowa, która porwała do tańca wielu chętnych. Mimo bardzo niesprzyjających warunków atmosferycznych Festyn po raz kolejny  można uznać za bardzo udany.

Dziękujemy Wszystkim za wspaniałą zabawę podczas V Festynu Sołecko - Parafialnego.

Podziękowania dla:

Sponsorów,

Zespołów występujących na scenie,

Wszystkich pracujących przy organizacji Festynu

oraz dla Wszystkich obecnych.

W  imieniu Pani Sołtys Jolanty Spek i swoim

Ks. Proboszcz Mirosław Friedrich

Poniżej zdjęcia autorstwa Pani Danuty Skrzypek i Natalii Modrzewskiej.

Więcej zdjęć można znaleźć również TUTAJ.