Tradycyjnie, jak co roku w jedną z niedziel stycznia, odbyło się w naszym Kościele Rodzinne Kolędowanie. Tegoroczne miało miejsce 25 stycznia i zgromadziło bardzo wielu naszych Parafian i Gości. Przed tak właśnie licznie zgromadzoną publicznością najpierw wystąpiła Schola Młodzieżowa w składzie: Mariola Bałuch, Marcela Skrobol, Aleksandra Radwańska, Leszek, Michał i Paweł Pudełko. Po nich na scenę wyszli uczestnicy tego właściwego Rodzinnego Kolędowania - czyli dzieci i młodzież biorąca udział w "konkursie". Wystapiły następujące zespoły: Natalia, Klaudia Szwed, Maria Hupka i Paweł Sornowski; Zuzanna i Oliwia Piech; Lena Krzemińska, Julia i Jakub Komraus; Roksana i Angelika Wiera. Swój udział i obecność zaznaczył także Bruno Myszor, czym zasłużył sobie na nie mniejszą owację niż pozostali uczestnicy.

 

Po zmaganiach konkursowych miał miejsce występ Gości Specjalnych naszego spotkania: Claudii i Kasi Chwołka. Po zakończeniu tego koncertu nastąpiło rozdanie nagród uczestnikom "konkursu", a następnie miało miejsce finałowe wykonanie kolędy "Bóg się rodzi" przez wszystkich artystów i widzów uczestniczących w naszym przepięknym i radosnym kolędowaniu.

 

Wszystkim Występującym i Publiczności jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania.

Do zobaczenia za rok !!!

 

 

Poniżej można zobaczyć zdjęcia autorstwa Pani Agnieszki Szafron oraz Panów Kazimierza Jagiełki i Krzysztofa Wawrzynka, zaś w osobnym linku filmy z tego wydarzenia.

 

 A zdjęcia można zobaczyć też tu:

https://picasaweb.google.com/103819429503342818922/25012015Studzienice

 

strona:
1
2
3
 > 
>>
menu