W sobotę 11 czerwca Dzieci I - Komunijne - wraz ze swymi Rodzicami, Bliskimi, Panią Katechetką i Księdzem Proboszczem - udały się do Sanktuarium Matki Bożej Patronki Rodzin w Leśniowie. Uczestniczyły tam w Nabożeństwie Czerwcowym, Mszy Świętej i Koronce do Miłosierdzia Bożego.

Znalazł się też czas na wspólnego grilla i inne rozrywki,  jak przejażdżka kucykiem. Rodzice mieli okazję zakupić paulińskie pomidory, a zakończeniem pobytu był mecz piłkarski pomiędzy dziećmi i ojcami, wygrany przez dzieciaki w stosunku 4-3. Dodać trzeba, że w drużynie dzieci, na pozycji bramkarza, wystąpił Gość Specjalny - prosto ze stadionów EURO 2016 - czyli Pani Katechetka Joanna.

Wszystkim Uczestnikom za mile, wspólnie spędzony czas i wielką radość serdecznie dziękujemy!!!