20.01.2019r. - 27.01.2019r.

  

 NIEDZIELA 20.01.2019r.

    7.40 - Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
    8.00 - Za zmarłego Pawła Wybrańczyka – od sąsiadów – rodziny Skrobol.
  10.30 - Za zmarłą Karolinę Wierę – od rodzin Garwackich i Leckich z Osieka.
  15.00 - Dziękczynna: W intencji Księdza Proboszcza Mirosława Friedricha - z okazji rocznicy urodzin - z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie.

 

 PONIEDZIAŁEK 21.01.2019r.

   7.00 - Za zmarłych: męża, syna, rodziców z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

 WTOREK 22.01.2019r.

  18.00 - Za zmarłą Anastazję Dziubany, jej dwóch zmarłych mężów, zięcia Jacka, Wincentego Otrębę, Stefana Tomczyka oraz Gabrielę Mirgos.
                Po Mszy Modlitwy do Świętego Antoniego.

 

 ŚRODA 23.01.2019r. 

   7.00 - Za zmarłego tatę Henryka Friedricha – wspomnienie urodzin.

   7.30 - Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.

 

 CZWARTEK 24.01.2019r.

  17.30 - Adoracja Żłóbka i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  18.00 - Za zmarłą Helenę Tomaszczyk – wspomnienie urodzin.

 

 PIĄTEK 25.01.2019r.

   7.00 - Za zmarłych zalecanych w wypominkach rocznych.

 

 SOBOTA 26.01.2019r.

  15.00 -  Dziękczynna: W intencji Jolanty Pochłopień z okazji 50 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Solenizantki i całej Rodziny.

  16.30 - Adoracja Żłóbka i Różaniec.
  17.00 - Za zmarłych: Jana Szafrona, Cecylię i Jana Wiera – w rocznicę śmierci, zmarłego męża Jana, wnuka Kamila, rodziców z obu stron, rodzeństwo, rodziców chrzestnych, dziadków, babcie oraz zmarłych Teodora i Jacka Wiera, pokrewieństwo z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące.

 

 NIEDZIELA 27.01.2019r.

    7.40 - Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.
    8.00 - Za zmarłą Marzenę Janosz – od Sylwii i Jerzego Gawlas z dziećmi.

  10.30 - Za zmarłego syna Jacka Wierę – w rocznicę śmierci, męża Teodora, zmarłych z pokrewieństwa Wiera i Sprycha.

  14.30 - Nieszpory niedzielne.
  15.00 - Chrzty i Roczki.
                Chrzty: Jakub Malcharek, Jagoda Nabrdalik.
                Roczki: Tymoteusz Kloc, Krzysztof Pyrtek.

menu