Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało przeżywaliśmy w tym roku 15 czerwca. Rozpoczęliśmy ją Mszą Świętą - na Parkingu przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Studzienicach - w intencji Parafian, koncebrowaną przez Księdza Proboszcza i Księdza Waldemara Maciejewskiego, który wygłosił też Słowo Boże. Po Mszy wyruszyliśmy z Procesją ulicą Szewczyka, Kosów i Jaskółek do Kościoła, po drodze modląc się przy czterech ołtarzach, które zostały przygotowane przez:

I – Państwo Lidię i Jana Trójców; II - Państwo  Wiesławę i Mariusza Rachwałów; III - Renatę i Grzegorza Janosz;  IV – Panią Jadwigę Sornowską.

W przygotowaniach brały też licznie udział rodziny budowniczyh ołtarzy, a także bardzo wielu sąsiadów.

Dziękuję wszystkim za bardzo liczny udział we Mszy Świętej i Procesji Bożego Ciała. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości, w szczególności pracownikom naszej szkoły i ich rodzinom, budowniczym ołtarzy na trasie Procesji, Służbie Liturgicznej, tworzącym oprawę muzyczną, Pocztom Sztandarowym, niosącym baldachim i feretrony, Strażakom za zapewnienie porządku i bezpieczeństwa oraz tym, którzy udekorowali okna na trasie Procesji i w całej Parafii.

Poniżej zdjęcia autorstwa Pani Agnieszki Szafron i  Natalii Modrzewskiej.

Więcej zdjęć znajdziemy: TUTAJ  i TUTAJ.